REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2019-05-24 18:54:23
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2805
4.3061
USD 3.8194
3.8443
GBP 4.8525
4.8868
CHF 3.8102
3.8411

Banki i waluty - zagraniczne polecenia wpłaty

Nasza oferta banków i walut

Aby zapewnić Tobie jak najlepsze warunki dotyczące czasów i kosztów przelewów, internetowy kantor wymiany walut FX-Trade.pl współpracuje z wieloma różnymi bankami. W swojej ofercie posiadamy także szeroką gamę walut, które możesz zakupić lub sprzedać.

Dzięki autoryzowanej współpracy z wieloma bankami jesteśmy w stanie zaproponować skup i sprzedaż walut takich jak euro, dolary, ruble, korony czeskie, funty brytyjskie, czy franki szwajcarskie. Dzięki wieloletnim doswiadczeniom w branzy finansowej jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne kursy walut, niejednokrotnie dużo lepsze niż oferowane w bankach. Jesteśmy akredytowanymi partnerami banków, więc wymieniając pieniądze w FX-TRADE masz pewność, że każda transakcja jest całkowicie bezpieczna. Oprócz wymiany walut w ramach naszej współpracy oferujemy również, szybkie przelewy zagraniczne idealne dla osób na co dzień mieszkających za granicą, które chcą wykonać przelew np. funtów na konto rodziny mieszkającej w Polsce. Umożliwiamy spłaty kredytów zaciągniętych we Frankach Szwajcarskich bezpośrednio poprzez nasz kantor internetowy po wcześniej wynegocjowanym kursie walut.

W poniższej tabeli znajdziesz informację, w których bankach oraz w jakiej walucie posiadamy konta.

Nazwa banku
PLN
EUR
USD
CHF
GBP
SEK
DKK
NOK
CZK
RUB
Alior Bank
Bank BPH
ING Bank Śląski              
PKO BP          
Nest Bank            
mBank              
Pekao SA            
Bank Zachodni WBK              

Co, jeśli posiadam konto w innym banku?

Jeśli posiadasz konto w banku, w którym nasz kantor nie posiada numerów rachunków, to także możesz korzystać z naszych usług. Kantor internetowy FX-Trade.pl obsługuje transakcje dla wszystkich polskich banków oraz banków zagranicznych w ramach tzw. systemu IBAN.

Zobacz także pełną listę krajów, w ramach których wykonujemy przelewy.

Alior
BPH
ING
PKO BP
Nest
mBank
Pekao
BZ WBK

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź