REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2020-04-09 09:36:44
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2358
4.3176
USD 0.0000
0.0000
GBP 0.0000
0.0000
CHF 0.0000
0.0000

Bezpieczeństwo

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Kantor internetowy FX-Trade.pl dba o wysoki poziom bezpieczeństwa danych swoich klientów, a także o bezpieczeństwo transakcji walutowych wykonywanych za pośrednictwem naszego serwisu. Korzystając z naszego kantoru internetowego masz pewność, że Twoje dane są przetwarzane w sposób zgodny z prawem i całkowicie bezpiecznie.

Twoje pieniądze są bezpieczne

Wszystkie pieniądze, które wpłacisz do swojego portfela walutowego w internetowym kantorze FX-Trade.pl, znajdują się na naszych nieoprocentowanych kontach bankowych przeznaczonych tylko i wyłącznie do obsługi transakcji walutowych klientów naszego kantoru.

Oznacza to, że Twoje środki finansowe nie są wykorzystywane do finansowania działalności naszego kantoru. Oczekują one na naszych kontach bankowych na wykonanie Twoich dyspozycji wymiany waluty bądź wypłaty środków na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Bezpieczeństwo przelewów

Internetowy kantor wymiany walut FX-Trade.pl pozwala na dokonywanie wymian walutowych bez wychodzenia z domu. W praktyce jednak wszystkie transfery pieniężne wykonywane przez klienta do kantoru i odwrotnie, odbywają się za pośrednictwem bankowych platform transakcyjnych.

Oznacza to, że wykonując na przykład transakcję wpłaty pieniędzy do swojego portfela walutowego, tak naprawdę dokonujesz przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego na konto bankowe naszego kantoru. Podobnie, jeśli wymieniasz pieniądze przechowywane w swoim portfelu i zlecasz przelew na wybrane konto, to wszystkie operacje z tym związane wykonywane są zawsze na przystosowanych do tego celu profesjonalnych platformach bankowych.

Nie musisz zatem martwić się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy, ponieważ na każdym etapie są one przechowywane oraz przesyłane z wykorzystaniem bankowych serwisów transakcyjnych.

Szyfrowana komunikacja

Aby zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo przetwarzania informacji na stronie naszego kantoru, serwis FX-Trade.pl wyposażony jest w tzw. certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru internetowego, co gwarantuje pełną poufność danych.

Certyfikat SSL pozwoli Tobie także zweryfikować dane naszej firmy. Wystarczy, że w pasku przeglądarki klikniesz na wyświetlany certyfikat, a następnie w informacjach szczegółowych odszukasz danych podmiotu będącego posiadaczem certyfikatu.

Dane osobowe

Twoje dane osobowe przechowywane są w naszej bazie danych z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dane osobowe, które przechowujemy nigdy nie są wykorzystywane w celach innych niż realizacja działalności kantoru internetowego, a w szczególności nie są przekazywane osobom trzecim w celach marketingowych lub innych, nie związanych z naszą działalnością.

Zbiór danych osobowych zebranych i przetwarzanych przez serwis FX-Trade.pl, zgodnie z wymogami prawnymi, zarejestrowany jest w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa

Nasza firma stosuje wiele różnorodnych środków bezpieczeństwa, abyś nie musiał martwić się o swoje pieniądze. Pamiętaj jednak, że bardzo istotne jest, abyś sam dbał o poufność swoich danych, a w szczególności nie ujawniał hasła dostępu do swojego konta w internetowym kantorze FX-Trade.pl.

Pamiętaj, że internetowy kantor FX-Trade.pl nigdy nie wysyła do swoich użytkowników żadnych informacji mailowych ani innego rodzaju treści z prośbą o podanie hasła dostępu do konta użytkownika. Hasło dostępu do Twojego konta użytkownika powinieneś znać tylko Ty i najlepiej abyś regularnie je zmieniał.

BPH
ING
PKO BP
mBank
Pekao

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź