REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2020-04-09 10:43:32
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2358
4.3176
USD 0.0000
0.0000
GBP 0.0000
0.0000
CHF 0.0000
0.0000

Krok po kroku

Jak zostać użytkownikiem i wykorzystać kantor online?

Aby zacząć korzystać już dziś z naszego kantoru wymiany walut FX-Trade.pl wystarczy się bezpłatnie zarejestrować. Kliknij na formularz rejestracyjny i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Potwierdź rejestrację - odbierz określoną wiadomość wysłaną przez kantor na Twoją skrzynkę e-mail i kliknij na przesłany link aktywujący Twoje konto. Po aktywacji konta będziesz mógł zalogować się w panelu klienta.

Dodaj odbiorców

Kliknij w sekcję właściciele rachunków, dodaj osoby lub konta firmowe, które chcesz brać pod uwagę w swoich transakcjach.

Na przykład - jeśli chcesz przelewać waluty online ze swojego konta z obczyzny, zamieniać ją na polski złoty, a następnie ojczystą walutę przesyłać na konto żony trzeba podać konto żony. Jednakowo, jeśli chcesz wymieniać złotówki na walutę obcą, a następnie rozliczać się w walucie ze swoim kontrahentem, to dodaj dane swojego partnera. Chcąc wymieniać pieniądz tylko dla siebie, nie trzeba wypełniać żadnych informacji na swój temat- przecież zrobiłeś to podczas rejestracji prawda?

Ty i twoje konta bankowe

Wystarczy kliknąć na „rachunki bankowe”, a w późniejszym kroku dodać numery kont bankowych, których będziesz używać w swoich transakcjach.

Przy dodaniu konta bankowego należy uwzględnić.

W ten prosty sposób dodaj wszystkie numery rachunków bankowych jakich będziesz chciał używać w swoich transakcjach finansowych.

Przeliczanie walut online w ekspresowym tempie.

W przelewie zadeklaruj wielkość akcji jaką chcesz zasilić portfel i z jakiego konta bankowego dokonasz przelewu. Wykonaj szybko i w prosty sposób transakcję do swojego portfela walutowego.

Kiedy transakcja zostanie zaakceptowana dostaniesz wszystkie potrzebne dane do dokonania przelewu na konto bankowe e-kantoru FX-Trade.pl. Wejdź na panel swojego banku i wykonaj przelew na konto naszego systemu.

W kolejnym kroku musisz poczekać, aż obsługa zaksięguje twoje pieniądze. Natychmiast po tym zobaczysz swoje pieniądze w portfelu walutowym.

Wymieniaj pieniądze na najlepszych warunkach!

Jeśli masz już pieniądze w swoim portfelu walutowym możesz ją wymienić, kiedy tylko chcesz tego dokonać. Aby to zrobić wystarczy w transakcji wskazać:

Uwaga: konto bankowe, na które mają trafić finanse po wymianie walutowej, może być kontem osoby trzeciej, np. kogoś z rodziny lub kontem Twojego partnera. Zamiast wypłaty środków na konto bankowe, otrzymaną walutę możesz także zachować w swoim portfelu walutowym w celu jej późniejszej wypłaty lub dalszej wymiany.

W następnym kroku, tuż przed zatwierdzeniem transakcji, należy pobrać aktualny kursy wymiany waluty. W tym celu należy wcisnąć przycisk "pobierz nowy kurs wymiany". Otrzymasz wtedy informację po jakim kursie dokonasz transakcji oraz jaką kwotę w danej walucie otrzymasz.

Będziesz miał kilka sekund na zaakceptowanie transakcji. Po upływie tego czasu konieczne jest pobranie nowego kursu wymiany, który znów ważny będzie przez najbliższych 20 sekund. Zatwierdzenie transakcji przed upływem tego czasu spowoduje wykonanie wymiany waluty po pobranym kursie.

Przypominamy, że internetowy kantor online umożliwia Tobie wymianę środków płatniczych w dowolny przez ciebie dzień, nawet w święta czy niedziele, dlatego w dowolnym wybranym przez siebie momencie możesz zalogować się do swojego konta w kantorze i dokonać zakupu lub sprzedaży waluty.

Jak wypłacać korzystnie pieniądze? Tylko kantor internetowy

Kapitał, jaki posiadasz w portfelu walutowym możesz w każdej chwili wypłacić na opcjonalny zdefiniowane przez siebie konto bankowe.

Po wykonaniu transakcji wypłaty, obsługa kantoru odpowiedni zleci przelew na wybrane przez Ciebie konto bankowe.

Formułuj swoje cykliczne przekazy

Możesz stworzyć cykliczną wymianę waluty poprzez utworzenie tzw. zleceń stałych, które w adekwatnym, przez Ciebie momencie mechanicznie zakupią lub sprzedadzą ustaloną przez Ciebie kwotę dowolnej waluty.

Będzie to korzystne w momencie, gdy co miesiąc spłacasz kredyt w obcej walucie albo chcesz zakupić lub sprzedać daną kwotę waluty, w momencie, gdy kurs będzie bardzo interesujący, to zlecenia na stałe ułatwią to Tobie. Możesz określać kolejne rodzaje zleceń stałych:

Chcąc uruchomić zlecenie stałe, które ma być wprawione w ruch w danym dniu, możesz także ustawić, aby system wysłał do Ciebie e-mailem stosowne przypomnienie na jeden, dwa lub trzy dni przed datą uruchomienia zlecenia stałego.

Umieszczać oferty sprzedaży społecznościowej

Posiadając w portfelu walutowym pieniądze, możesz je korzystnie sprzedać innym osobom naszego kantoru internetowego. Aby to zrobić wystarczy opublikować ofertę. W tym celu wystarczy wejść w kalkulator walut i sprawdzić czy korzystnie sprzedasz kurs. Wciśnij przycisk SPRAWDŹ, a wtedy uzyskasz informacje o cenie jaką uzyskasz za swoją ofertę oraz jaką kwotę prowizji pobierze kantor w momencie zakupu Twojej oferty przez innego użytkownika. Teraz wystarczy już tylko opublikować ofertę.

Oferty widzieć będą tylko użytkownicy kantoru, którzy swoje środki w Portfelu Walutowym posiadają na kontach kantoru w ramach tego samego banku co Ty. Taki użytkownik przeglądający Twoje oferty może w każdej chwili zakupić opublikowaną przez Ciebie walutę. Podczas zakupu my przekażemy środki do twojego Portfela Walutowego odpowiednią kwotę PLN odliczając ustaloną wcześniej prowizję kantoru.

O nabyciu Twojej oferty przez innego użytkownika kantoru zostaniesz niezwłocznie poinformowany za pomocą specjalnej wiadomości e-mail wysłanej przez kantor na Twoją skrzynkę.

W każdej chwili możesz wyłączyć aukcję lub skasować ją całkowicie. Od ciebie będzie zależało co zrobisz.

Waluty online od innych użytkowników

Tak samo jak i ty, także inni posiadacze kont w naszym systemie mogą ogłaszać swoje oferty, a co za tym idzie - Ty także możesz zakupić walutę od dowolnego użytkownika serwisu. Kliknij w listę ofert dla Ciebie. Jeśli coś przyciągnie Twoją uwagę, kliknij w widniejący przy niej przycisk "Kupuję!", a interes kupna zostanie natychmiast wykonany. System automatycznie pobierze od Ciebie odpowiednią kwotę PLN, a zakupione środki trafią do portfela internetowego.

System umożliwia zakup waluty tylko od użytkowników, którzy swoje środki finansowe posiadają na kontach tego samego banku kantoru, w którym Ty posiadasz swoje środki.

BPH
ING
PKO BP
mBank
Pekao

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź