REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2020-04-09 08:25:29
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2358
4.3176
USD 0.0000
0.0000
GBP 0.0000
0.0000
CHF 0.0000
0.0000

Waluty online - Informacje o firmie

Dlaczego FX-TRADE?

Po kilkuletnim doświadczeniu w wymianie walut prowadząc kantory stacjonarne, zdobyliśmy zaufanie oraz szacunek Klientów indywidualnych oraz firm, dzięki czemu zbudowaliśmy pozycję lidera na lokalnym rynku.

Stawiając na rozwój nowoczesnych technologii i stale zmieniającego się rynku walutowego oraz do zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi Klienta postanowiliśmy uruchomić kantor internetowy FX-TRADE.

Nasza Firma od wielu lat specjalizuje się wymianach walut. Posiadamy grono stałych i klientów przeprowadzających transakcję drogą internetową oraz odwiedzających nas stacjonarnie w naszych placówkach. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży finansowej jesteśmy w stanie być konkurencyjni na rynku pod kątem uzyskiwania jak najlepszych kursów walut, oraz wysokich standardów obsługi. Nasi klienci to osoby z Warszawy, Łodzi, Wrocławia jak i mniejszych miejscowości. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami z praktycznie każdej branży. Z usług wymiany walut w naszym internetowym kantorze korzysta również spore grono osób zajmujących się handlem samochodami. Jesteśmy otwarci na każdego klienta i negocjacje kursów.

Dla kogo FX-TRADE?

Oferujemy kupno i sprzedaż walut w największych bankach w Polsce. Dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo oraz szybką realizację zleceń wymiany walut.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą najkorzystniej wymienić walutę, tj.:

Z poważaniem
Zespół FX-TRADE

BPH
ING
PKO BP
mBank
Pekao

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź