REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2020-04-09 08:20:07
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2358
4.3176
USD 0.0000
0.0000
GBP 0.0000
0.0000
CHF 0.0000
0.0000

Świetna oferta dla każdej firmy

Zarejestruj konto na firmę lub instytucję, którą reprezentujesz

Dzięki temu, co oferuje kantor internetowy FX-Trade.pl można korzystać nie tylko jako firma, ale i też dowolna instytucja. Aby tego dokonać trzeba zarejestrować swoje konto i zdefiniować dane firmy, którą prowadzisz lub instytucji reprezentowanej przez ciebie.

Zakładając biznesowe konto użytkownika masz pewność, że wszystkie dokumenty, które wystawiane są przez naszą firmę, potwierdzające kupno i sprzedaż walut poprzez kantor online, wystawiane będą na Twoją firmę lub instytucję.

Określ swoich partnerów biznesowych

Internetowy kantor pozwala określać dane oraz konta bankowe partnerów biznesowych, z którymi chcesz się rozliczać w złotówkach bądź w walucie obcej. Dzięki tym udogodnieniom bez problemu można taniej kupić w naszym kantorze online walutę, a następnie zlecić nam przelew odpowiedniej kwoty do swojego partnera w kraju lub za granicą. Wszystko to odbędzie się oczywiście ekspresowo, za rozsądną kwotę i bez zbędnych dopłat!

W celu zdefiniowania danych swoich kontrahentów wystarczy zalogować się w naszym serwisie i kliknąć pod "właściciele rachunków". Na panelu klienta widnieje taka opcja.

Kiedy dodasz już dane swoich kontrahentów, w polu "rachunki bankowe” będziesz miał możliwość przyporządkować odpowiednie konta bankowe do danego partnera biznesowego.

Już teraz możesz zacząć rozliczać się w obcej walucie ze swoimi kontrahentami!

Jeśli już uzupełniłeś na swojej stronie klienta dane i konta bankowe swoich partnerów, z którymi chcesz się rozliczać w polskiej walucie lub w walutach zagranicznych, to w banalny i błyskawiczny sposób możesz sprzedać lub nabyć środek płatniczy, a potem wyznaczyć wpłatę do wybranego przez Ciebie partnera biznesowego. Żeby tego dokonać, wystarczy:

Obsługa kantoru wyśle w Twoim imieniu stosowny przelew do Twojego partnera biznesowego.

Zarządzaj gotówką i przelewami do klientów zza granicy.

Kalkulator walut, który oferuje nasza firma to przede wszystkim możliwość rozliczania się z klientami i partnerami, znajdującymi się nie tylko na terenie naszego kraju, ale także za jego granicami!

Kantor walut świadczy usługi systemem rachunków bankowych i właśnie dzięki temu, gwarantuje dokonywanie wpłat w ramach ponad 60 krajów, a między innymi w:

 • Niemcy
 • Wielka Brytania
 • Irlandia
 • Szwajcaria
 • Francja
 • Włochy
 • Norwegia
 • Szwecja
 • Dania
 • Belgia
 • Holandia
 • Czechy

Warto zaznajomić się z pełnym wykazem krajów, które obsługujemy.

To właśnie my dajemy możliwość ekspresowego dokonywania rozrachunków finansowy także ze swoimi zagranicznymi kontrahentami.

BPH
ING
PKO BP
mBank
Pekao

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź