REJESTRACJA

OFERTA

MÓJ eKANTOR

eKANTOR

INFORMACJE

KONTAKT

   
 
Kursy walut
Aktualizacja: 2020-04-09 09:37:37
więcej walut
Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2358
4.3176
USD 0.0000
0.0000
GBP 0.0000
0.0000
CHF 0.0000
0.0000

Tylko u nas najwyższe standardy i zaufanie

Całodobowa wymiana walut

Nasz kantor internetowy daje Tobie to, czego nie da nikt inny, a mianowicie dwudziestoczterogodzinną wymianę walut z dowolnego kraju i strefy czasowej, załóż szybko i wygodnie konto w naszym serwisie, a wówczas będziesz miał możliwość bez żadnych niespodzianek zobaczyć, że wymiana walut online z nami to czysta przyjemność.

Wystarczy, że masz dostęp do Internetu, komputera, smartfonu czy tabletu. Już możesz zacząć kupować waluty online.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z nami.

Obsługa na najwyższym szczeblu

Oferujemy Tobie najwyższej jakości usługi. Nasz zespół jest do twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Z nami masz pewność, że wszystko pójdzie tak, jak tego oczekujesz – najważniejsze jest to, że księgowanie przebiegnie bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki.

W przypadku czynności, które są prowadzone w ramach tego samego banku daje to Tobie naprawdę błyskawiczny czas wykonania całej operacji. Zasilenie portfela, wymiana waluty i wpłata na wskazane prze Ciebie konto trwają wtedy zaledwie kilka minut!

Szybkie i proste transakcje

Naszych klientów traktujemy poważnie i dokonujemy wszystkiego, aby zapewnić im najszybsze wykonywanie zleceń wymiany waluty oraz przelewów. Kantor internetowy FX-Trade.pl jest wyposażony w konta finansowe w wielu różnych bankach. Wskutek szerokiej oferty banków nasz zespół jest w stanie zagwarantować wysoką płynność i szybkość wykonywanych wypłat.

Możesz być pewien, że transakcje przeprowadzane w ramach tego samego banku obsłużone zostaną w trybie natychmiastowym, co świadczy, że cała procedura potrwa jedynie kilka minut.

Jedyny taki serwis czynny całodobowo.

Kantor internetowy FX-Trade dla klientów otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz system kantoru online wykonuje pracę na ogromnych jakościowo serwerach. Właśnie dlatego dostępność i płynność naszego kantoru jest bardzo wysoka.

Dzięki naszym usługom masz całodobowy dostęp do najlepszych kursów kupna i sprzedaży walut!

BPH
ING
PKO BP
mBank
Pekao

FX-TRADE - sprawdzony i profesjonalny kantor walut online

Kantor internetowy FX-TRADE to nowoczesna platforma online, która oferuje szybką i korzystną wymianę walut. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kantorów stacjonarnych powoduje, że możemy zaoferować Klientom najwyższą jakość obsługi, a co najważniejsze konkurencyjny przelicznik walut online. Interesuje Cię wymiana EUR, CZK, PLN, USD lub GBP? Odwiedź nasz kantor internetowy i dokonaj bezpiecznej oraz sprawnej transakcji online.

Wymiana walut online i nie tylko

FX-TRADE to kantor internetowy, który proponuje nie tylko atrakcyjne kursy przewalutowania, umożliwia również płatności walutowe online. Spłatę raty kredytu w obcej walucie, zagraniczne polecenie wypłaty, czy przelewy rodzinne z zagranicy to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje nasz kantor. Zachęcamy do skorzystania z usług FX-TRADE.

Internetowy Kantor Wymiany Walut FX-TRADE © 2017 Ozorków / Łódź